Atatürk Blv. No:91/B Bafra | SAMSUN

2011 yılında 2 Makine Mühendisi ile ortaklı olarak faaliyete başlayan Tesko Mühendislik mekanik tesisat işleri ile ilgili birçok projede yer almış ve başarı ile sonuçlandırmıştır. Kuruluş, yenilikçi, üretken olan yönetim ve personeli ile çalışmalarında müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak kaliteli ve estetik tesislerin oluşumunu sağlamaktadır. Mekanik tesisat taahhüt sektöründe yeralan rmamız, tesislerin ısıtma, soğutma, havalandırma, sıhhi tesisat, yangın tesisatı mekanik uygulama işlerini anahtar teslim üstlenmektedir. Yapılan işlerin bitiminden itibaren sistem bakımlarını ve gerekli tamirleri de üstlenmektedir. Proje, uygulama ve test edip işletmeye alma safhalarında sürekli deneyimli mühendis kontrolünde yürütülen işlerimizde, çalışan ekip, konusunda bilgili formen ve ustalardan oluşmaktadır.

vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır. En iyi olmaktan anladığımız; Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterinin memnuniyetini sağlamak, Çevresine duyarlı, kurallara saygılı, Referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır. Bu amaçlara ulaşabilmek için temel ilkelerimiz; Müşterimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, Satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, Daima ulaşılabilir olmak, Her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, En son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.

misyonumuz

Isıtma, soğutma, klima, havalandırma, sıhhi tesisat, mekanik tesisat işlerinde dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek taahhüdünü üstlendiğimiz tesisleri teknik ve ekonomik gereklere uygun bir şekilde yaparak ülke ekonomisine, ilgili kurum ve birimlere sağlıklı, fonksiyonel, teknik ve estetik eserler kazandırmaktır.

hakkımızda